Grzejnik elektryczny 1500W Atlantic F120 design konwektorowy konwekcyjny

369.00

SKU: 002472 Kategoria:

Opis

Grzejnik Elektryczny Atlantic który wspiera domowe systemy ogrzewania centralnego lub pojedyncze urządzenie grzewcze

Model Atlantic F120 o mocy 15000W o ultra-nowoczesnym wyglądzie i design może być używany dwojako : jako element dodatkowy dla ogrzewania centralnego (gdy podłączymy go do naszego systemu), ale również może być używany jako pojedynczy element grzewczy – na przykład jako grzejnik konwekcyjny w łazience włączany doraźnie. Wielokrotnie też grzejniki F120 konwekcyjne naścienne Atlantic wykorzystywane są do ogrzewania garaży, domków letniskowych, gospodarczych pomieszczeń oraz licznych pozostałych miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia tradycyjnych instalacji grzewczych. Urządzenie Atlantic F120 design można również zdjąć ze ściany, ustawić na nóżkach na stelażu i korzystać jako przenośny grzejnik.

Grzejnik elektryczny Atlantic F120 1500W konwektorowy przeznaczony jest do użytkowania okresowo w obiektach słabo izolowanych lub długotrwale w pomieszczeniach z bardzo dobrą termoizolacją.

 

Energooszczędny grzejnik elektryczny Atlantic F120 1500W Konwekcyjny

Grzejnik elektryczny Atlantic F120 1500W jest energooszczędny (poziom transformacji energii elektrycznej w energię cieplną jest na poziomie niesamowitym poziomie 99%). Dodatkowo, grzejnik F120 konwektorowy wyposażony jest w system sterowania, który umożliwia  pełne wykorzystanie jego mocy przy bardzo małym poborze energii elektrycznej. Termostat – czyjnik temperatury w grzejniku konwekcyjnym F120 jest wbudowany w grzejnik elektryczny, co pozwala na dowolne ustawianie działania grzejnika konwektorowego w programach P1 – P7 z możliwością własnej korekty dowolnych ustawień.

Konwekcyjny grzejnik elektryczny Atlantic F120 1500W jest wyposażony w opcję  „Otwarte okno“, co skutkuje tym, że czujniki wbudowane w grzejniku rozpoznają warunki w pomieszczeniu jak takie które występują przy otwartym oknie. Dokładniej mówiąc, jeśli będziemy chcieli korzystać z grzejnika konwekcyjnego F120 jako grzejnik łazienkowy elektryczny ścienny, możemy bez jakichkolwiek obaw dowolnie rozszczelniać lub otwierać okno, bez konieczności ręcznego ustawiania poziomu grzania w grzejniku konwekcyjnym. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które oszczędza nie tylko nasz czas, ale także energię elektryczną w grzejniku energooszczędnym konwekcyjnym.

 

Szybkie nagrzewanie

Grzejnik elektryczny Atlantic naścienny energooszczędny F120 jest niesamowitym połączeniem konwektora z panelem grzewczym, co daje możliwość skutecznego i szybkiego nagrzania pomieszczeń. Odpowiedzialny za to jest system nowoczesny high-end HD, czyli panel grzewczy wyposażony w dyfuzor aluminiowy oraz ergonomiczny, zakrzywiony kształt płyty frontowej. Grzejnik konwektorowy F120 Design jest wyposażony w wielostopniowy sterownik możliwosci trybów pracy: OTWARTE OKNO, ANTYZAMARZANIE, PROGRAMATOR KOMFORT, EKO, ,STOP,, TIMER,. Urządzenie F120 desing konwekcyjne jest bardzo bezpieczne pod względem dzieci –  bez problemu w grzejniku f120 konwektorowym można ustawić blokadę przełączania ustawień

 

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Grzejnik naścienny F120 desing konwekcyjny jest bardzo bezpieczny, zgodny z wszelkimi normami (wysoki stopień zabezpieczeń, który zapobiega pojawianiu się punktów przegrzania). Zablokowanie grzejnika F120 naściennego przed przegrzaniem jest szczególnie ważne, gdy użytkujemy grzejnik jako element łazienkowy elektryczny ścienny konwekcyjny w nie dużych pomieszczeniach. Po prysznicy, gdy jeszcze nie jesteśmy chronieni ubraniem, powinniśmy być chronieni przed ewentualnym zetknięciem się z gorącą powierzchnią elementów grzejnika konwektorowego F120 .

 

EKONOMIA

 • Dyfuzor Aluminiowy oraz Niskotemperaturowy grzewczy element
 • Możliwość ustawiania temperatury z dokładnością do 0,5°C
 • Dostępna Opcja OTWARTE OKNO

STEROWANIE

 • 7 programów funkcyjnych czasowych: P1 – P7 z możliwością dowolnej korekty ustawień
 • Funkcja MENU EXPERT to zaawansowane ustawienia grzejnika konwekcyjnego naściennego z funkcją RESET
 • Funkcja KALIBRACJA: możliwość dowolnego dopasowywania ustawień do rzeczywistej temperatury która jest w otoczeniu

INFO

 • Grzejnik naścienny F120 jest zakończony wtyczką Euro, możliwość szybkiego podłączenia
 • Obudowa wykonana jest ze stali wysokogatunkowej
 • Grzejnik F120 konwektorowy jest w kolorze białym (kod koloru RAL9016, lakier epoxy-polyester)
 • W pakiecie jest również Stelaż naścienny ( wykonany ze stali galwanizowanej)
 • Grzejnik F120 desing konwekcyjny Zasilany jest poprzez ~230 V/50 Hz

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Grzejnik elektryczny 1500W Atlantic F120 design konwektorowy konwekcyjny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…