Kwiaciarnia Tęczowy Bukiet Somonino

Kategorie: ,

Opis

Tęczowy Bukiet – kwiaciarnia z Somonina oferująca wszelkiego rodzaju bukiety, dekoracje, ozdoby.

Rośliny towarzyszą człowiekowi od zawsze. Ludzie od wieków cenili ich lecznicze właściwości oraz piękno. Wszystko to spowodowało, że zaczęliśmy z nich tworzyć dekoracje nie tylko dla miejsc w których mieszkamy, ale ich najbliższemu otoczeniu. W ten sposób narodziła się sztuka florystyki, która z roku na rok jest co raz popularniejsza w naszym kraju.

Aż strach to sobie wyobrażać, jak smutno i szaro wyglądałaby nasza rzeczywistość gdyby wokół nas przeważała opinia, że to wszystko jest niepotrzebne i tworzy więcej problemów niż zalet. Taka sytuacja nam jednak nie grozi, ponieważ istnieją takie kwiaciarnie jak Tęczowy Bukiet która dzięki pracującym w niej florystom rozwija wśród klientów odwiedzających to miejsce pasję, hobby i pozytywne odczucia do kwiatów przyrody. Klienci znajdą u nich odpowiednie kwiaty na każdą okazję jak np.:

– Urodziny,
– Ślub,
– Boże Narodzenie,
– Dzień Babci,
– Walentynki,
– 8 Marca,
– Dzień Matki

Co Tęczowy Bukiet może dodatkowo zaproponować?

Posiadają dwie kwiaciarnie (ul. Gdańska 34, 83-330 Skrzeszewo Żukowskie oraz Siemiana 1, 83-314 Somonino, telefon 606709568) oraz stronę internetową na której można zobaczyć i zamówić bukiety, flowerboxy, koszy z kwiatami, kompozycje z kwiatów suszonych i wiele więcej pięknych tworów. Piękne i pachnące kwiaty: róże, tulipany, goździki, piwonie, frezje, astry, mieczyki, stroiki świąteczne i wszystko czego dusza zapragnie. Jest to doskonałe miejsce na zakup prezentu dla bliskiej osoby.

Dlaczego Tęczowy Bukiet?

W swoich stacjonarnych kwiaciarniach Tęczowy Bukiet służy pomocą, poradzi co będzie najlepszym rozwiązaniem w zależności od okazji się zbliżającej oraz  ewentualnego odbiorcy prezentu. Kwiaty są zawsze świeże i pachnące, olśniewające kolorami natury, przydadzą atmosferę pełną wdzięku i piękna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub po prostu wizyty w jednej z kwiaciarni, możecie znaleźć obie placówki za pośrednictwem google maps.

Gdzie znajduje się Somonino?

Somonino to jedna z wsi w gminie Somonino, miejscowość położona jest w jego północnej części, lokalizuje się jakieś 7 km na południe od Kartuz oraz 30 km na południowy zachód od Gdańska, w południowo-zachodniej części powiatu kartuskiego, w województwie pomorskim. Graniczy z sołectwami Goręczyno, Sławki i Hopowo. Natomiast od lat 1975 do 1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa gdańskiego.

 

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kwiaciarnia Tęczowy Bukiet Somonino”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…